O Firmie

Ei Electronics to światowy lider na rynku produktów bezpieczeństwa pożarowego w budynkach mieszkalnych oraz jedna z największych irlandzkich firm z branży elektrycznej, która zatrudnia ponad 400 osób. 100% udziałów Ei Electronics znajduje się w rękach prywatnych właścicieli z Irlandii. Spółka została utworzona w marcu 1988 r. w wyniku wykupu menadżerskiego (MBO) z General Electric Company USA (GE) – początki działalności, kierowanej przez GE, sięgają 1963 r.

Spółka utrzymuje stały wzrost poprzez wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii w produkcji, co sprawia, że produkty są dostosowane do najwyższych standardów jakościowych.

Wszystkie oddziały biznesowe, zarządzania, badań i rozwoju oraz produkcji znajdują się na terenie obiektu o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych będącym własnością spółki. Jest on zlokalizowany w Shannon, w hrabstwie Clare, w sąsiedztwie międzynarodowego portu lotniczego Shannon.


Proces produkcji

Stojąc przed wyborem czujnika tlenku węgla lub czujnika dymu nie wystarczy zapoznać się z dokumentacją techniczną danego produktu. Aby w 100% mieć pewność, że wybrany przez nas detektor ochroni zdrowie i życie nas samych oraz naszych najbliższych , warto mieć pewność że produkt ten produkowany jest według najwyższych standardów jakościowych. Istotne jest aby wybrać producenta, który zagwarantuje najwyższą jakość swoich produktów nie tylko stosownymi certyfikatami, ale także latami zdobytego doświadczenia i udowodnionej troski o Klientów.

Ei Electronics jest irlandzką firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji detektorów dymu i alarmów przeciwpożarowych, a wiedza i profesjonalizm zatrudnionych w niej specjalistów jest doceniana na całym świecie jako wyznacznik najwyższych standardów. Proces produkcji detektorów w oparciu o normy ISO oraz rygorystyczne testy gotowych produktów gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Uwaga: wszystkie produkty Ei produkowane są w Europie i firma Ei nie planuje przeniesienia produkcji do Azji tak jak to dzieję się w przypadku produktów, które próbują konkurować z produktami Ei.

Będąc jednym z największych producentów alarmów i czujników Ei Electronics dba o to, by produkty, od których zależeć będzie Państwa bezpieczeństwo były godne zaufania. Dlatego kontrola jakości odbywa się już na wstępnych etapach produkcji, a finalny produkt oprócz wewnętrznych testów poddawany jest również badaniom przez niezależne instytucje takie jak BSI (British Standard Institution).

Zanim kupisz detektor tlenku węgla lub dymu sprawdź.

  • Czy produkt zgodny jest z normą EN 50291(dotyczy czujników tlenku węgla) lub EN 14604:2005 (dotyczy czujników dymu) potwierdzoną przez niezależne laboratorium badawcze
  • Czy produkt zgodny jest z normą EN 50291 potwierdzoną przez niezależne labolatorium badawcze
  • Kraj wyprodukowania. Niektóre firmy celowo ukrywają informację, że dany produkt został wyprodukowany np. w Chinach
  • Historię i renomę producenta