Certyfikat budowlany B dla czujników marki Ei Electronics

Bezpieczeństwo jest dla Ei Electronics najważniejsze. Nasza firma to europejski lider na rynku produkcji czujników czadu oraz dymu. Od kilkudziesięciu lat produkujemy z powodzeniem czujniki, które codziennie ratują życie i zdrowie mieszkańców domów i mieszkań na całym świecie! Naszej marce zaufały miliony, a jakoś produktów docenili nie tylko konsumenci, ale też eksperci z branży budowlanej i bezpieczeństwa.

Czujniki marki Ei Electronics – dlaczego są najlepsze?

O czujnikach marki Ei Electronics (niezależnie od tego, czy mówimy o czujniku tlenku węgla, czy dymu) od dawna mówi się, że są najlepsze na rynku. Oto kilka przykładów:

– prestiżowe francuskie magazyny oceniły czujniki marki Ei Electronics jako najlepszy sprzęt, który można zainstalować w swoim domu
– użytkownicy niemieckiego oddziału sklepu Amazon wystawili czujnikom marki Ei Electronics najwyższą możliwą ocenę
– Ei Electronics święci tryumfy w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii

Czujniki marki Ei Electronics to sprzęt, który w stu procentach produkowany jest na terenie Unii Europejskiej. Nie ma mowy o produkcji żadnych komponentów w tanich fabrykach Azji. Każdy czujnik konstruowany jest przez ekspertów Ei Electronics stacjonujących w fabryce marki w Shannon w hrabstwie Clare w Irlandii oraz poddawany wielokrotnym testom. Profesjonalna produkcja detektorów czadu i dymu oraz uznanie wyrażane przez ekspertów, dziennikarzy oraz konsumentów to jednak tylko część międzynarodowego sukcesu marki Ei Electronics. Innym, równie ważnym, są opinie profesjonalistów zajmujących się przyznawaniem certyfikatów oraz opiniowaniem norm, które to są ostatecznym potwierdzeniem jakości produktu.

Normy przyznane czujnikom marki Ei Electronics

Czujniki marki Ei Electronics bez problemu spełniają wymagania, jakie stawiają ośrodki badawcze oraz prawo krajowe lub unijne. Wśród norm przyznanych detektorom marki Ei Electronics znajdują się między innymi EN 50291(dotyczy czujników tlenku węgla) i EN 14604:2005 (dotyczy czujników dymu). Każda z nich potwierdzona jest przez niezależne laboratorium badawcze.
Czujniki czadu marki Ei Electronics spełniają też zgodność z normami: BS EN 50291-1:2010 oraz BS EN 50291-2:2010 ponownie potwierdzoną przez jednostkę certyfikującą BSI – KM86596.
Z kolei detektory dymu marki Ei Electronics spełniają zgodność z normą EN 14604:2005 + AC1:2008 potwierdzona przez niezależną instytucję badawczą VdS.

Jak zatem widać czujniki z oferty Ei Electronics posiadają wszelką konieczną dokumentację, która potwierdza, że są najlepszymi dostępnymi na rynku detektorami czadu oraz dymu.
Certyfikat budowlany B dla czujników marki Ei Electronics

Międzynarodowe normy to jedno. Od niedawna jednak marka Ei Electronics może pochwalić się również pozyskaniem bardzo prestiżowego certyfikatu budowlanego B! Jakim produktom przyznawany jest certyfikat budowlany B? Jak podaje jednostka certyfikująca: „Znak B nanosi się na wyrób, gdy ten spełnia wymagania polskiej normy (PN) lub posiada krajową Aprobatę Techniczną. Naniesienie znaku B jest możliwe, jeśli wyrób jest objęty harmonizacją europejską, czyli jeśli mieści się w zakresie mandatów dla CEN na opracowanie norm zharmonizowanych.”

Cieszymy się z przyznania Ei Electronics znaku budowlanego B oraz z tego, że od roku 2018 będziecie go mogli znaleźć na naszych produktach. To efekt bardzo wytężonej pracy polskiego oddziału marki Ei Electronics oraz kolejne potwierdzenie wysokiej jakości czujników tlenku węgla, oraz dymu produkowanych przez Ei Electronics w fabryce w Shannon w hrabstwie Clare w Irlandii.

Nadchodzące wakacje to czas beztroskich urlopów, które spędzicie w gronie rodziny na działkach, w przyczepach kempingowych czy na żaglówkach i jachtach. Pamiętajcie, że spokojny wypoczynek to bezpieczny wypoczynek. Zabezpieczcie zdrowie i życie swoich bliskich czujnikami czadu i dymu marki Ei Electronics, które sezon wakacyjny 2018 rozpoczynają od zdobycia prestiżowego certyfikatu budowlanego B!