Czujniki czadu marki EI Electronics – Ei207, najlepszy czujnik tlenku węgla

Czujniki czadu marki EI Electronics – Ei207, najlepszy czujnik tlenku węgla

 

Zadbaj o ochronę własną i swojej rodziny. Szczególnie, w obliczu tak bagatelizowanego zagrożenia, jakim jest tlenek węgla. Wybór odpowiedniego czujnika czadu to nie lada wyzwanie. W poprzednim artykule omówiliśmy możliwości detektora tlenku węgla Ei2018W, którego jakość doceniło już wielu konsumentów. Pozytywna opinia Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej, to tylko jeden, z wielu czynników przemawiających za wysoką jakością naszego produktu. W tym wpisie przyjrzymy się bliżej modelowi Ei207. Ten nowoczesny detektor czadu, doskonale sprawdzi się w każdym domu.

Nowoczesny czujnik tlenku węgla – Ei207

O bezpieczeństwo użytkowania urządzeń grzewczych należy dbać przez cały rok. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć pomieszczenia, które będziemy ocieplać. Gdy nastaje okres grzewczy, poszukujemy źródeł przyjemnego ciepła, którym są nasze kominki czy piece. Niewielu z nas jednak pamięta, o cichym zabójcy, jakim jest czad. Zagrożenie, które niesie za sobą, ta niewinna z pozoru substancja jest jak najbardziej realne. Z tego względu trzeba zastanowić się nad wyborem odpowiedniego czujnika czadu, który w prosty i nieinwazyjny sposób zadba o spokojny sen każdego domownika. Z pomocą przychodzi nasz flagowy produkt – detektor tlenku węgla Ei207, którego wyjątkowe możliwości zapewnią bezpieczeństwo w każdym pomieszczeniu przez długie lata.

Każdy nowoczesny czujnik tlenku węgla musi być wyposażony w wysokiej klasy sensor elektrochemiczny. Możemy pochwalić się, że każdy produkt EI Electronics posiada taki podzespół. Detektor Ei207 to długoletnia inwestycja w bezpieczeństwo waszej rodziny. Czujnik będzie pomagać w wykrywaniu tlenku węgla przynajmniej przez dekadę! Sensor w urządzeniu jest nadzwyczaj czuły, w razie niebezpieczeństwa poinformuje o czyhających na nasze życie szkodliwych substancjach. Dla zapewnienia wysokiego standardu użytkowania, detektor Ei207 daje możliwość wyciszenia sygnałów dźwiękowych poprzez specjalnie zaprojektowany przycisk HUSH. Oprócz tego czujnik czadu marki EI Electronics wyposażony jest w diodową sygnalizację. Funkcją mającą szczególne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa jest powiadomienie użytkownika o momencie rozładowania się baterii. Pozwala to zapewnić ciągłość pracy urządzenia i nieprzerwaną ochronę o każdej porze dnia i nocy.

czujnik czadu ei207
Czujnik czadu marki EI Electronics – Ei207

Czym charakteryzują się czujniki czadu EI Electronics?

Nowością i czymś, co wyróżnia nasz produkt na tle konkurencji, jest opcja dzięki której, przy pomocy optycznych sygnałów, wykryjemy obecność czadu w naszym domu. Taki efekt został uzyskany, dzięki zastosowaniu najnowszych dostępnych technologii. W ten sposób zaprojektowany czujnik to prawdziwy unikat na Polskim rynku. Dzięki wbudowanym modułom powiadomień detektor czadu Ei207 nie pozwoli nam o sobie zapomnieć.

Równie istotnym elementem dobrego czujnika tlenku węgla jest jego wszechstronność. Z wykorzystaniem prostego mechanizmu montażu, możemy dopasować detektor Ei207 do każdego pomieszczenia, w którym istnieje ryzyko zaczadzenia. Takim miejscem może być łódź, przyczepa campingowa czy popularny w naszym kraju domek holenderski. Układ czujnika czadu Ei207 zaprojektowany jest w taki sposób, aby uniemożliwić jego zamocowanie i uruchomienie, bez prawidłowo włożonych baterii. Inną bardzo przydatną funkcją czujnika Ei207 jest dedykowany przycisk TEST. Naciśnięcie spowoduje uruchomienie programu sprawdzającego prawidłowość działania detektora. Dzięki takiej opcji możemy mieć pewność, że urządzenie jest poprawnie skonfigurowane i gotowe do pracy! Wbudowany moduł wewnętrznej pamięci tylko potwierdza, że marka EI Electronics jest prawdziwym liderem w segmencie urządzeń tego typu.

Ei207 w ofercie EI Electronics

Wszystkie czujniki tlenku węgla (w tym Ei207) zostały w całości wyprodukowane w Irlandii. Dla zapewnienia o wysokim standardzie wykonania naszego detektora dajemy wszystkim naszym klientom 5 lat gwarancji. Na naszej stronie Czujnik Ei207 , znajduje się też certyfikat potwierdzający jakość komponentów użytych do produkcji czujnika. W zestawie z wysokiej jakości sprzętem wysyłamy również przej