Detektor czadu Ei208W marki EI Electronics

Detektor czadu Ei208W marki EI Electronics

Ostatnie wpisy blogowe poświęciliśmy tak aktualnemu o tej porze roku walczeniu z tlenkiem węgla zwanym popularnie czadem. Pretekstem do naszych wpisów była nie tylko kampania społeczna Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nazwą „Czad i ogień. Obudź czujność”, ale również to co dzieje się w polskich domach w każdym sezonie grzewczy (sezon taki tradycyjnie trwa od września do marca). Pora jednak wrócić do prezentacji sprzętu, który dostępny jest w naszej ofercie. Dzięki naszym czujnikom czadu lub dymu będziecie mogli w końcu czuć się bezpiecznie i sprawić, że wy oraz wasza rodzina cieszyć się będzie ciepłem, spokojnym snem i komfortem użytkowania urządzeń grzewczych.

Czujniki czadu Ei Electronics

W naszej ofercie posiadamy kilka wysokiej klasy czujników czadu, które doceniono zarówno w Polsce jak i za granicą. Wystarczy przypomnieć ostatnie targi Security Essen, na których mieliśmy przyjemność gościć we wrześniu. Nasz stoisko było oblegane zarówno przez zwiedzających jak i dziennikarzy. Wiele z zadawanych pytań dotyczyło właśnie czujników tlenku węgla. Nie było dla nas zaskoczeniem, że marka Ei Electronics zebrała wiele pozytywnych opinii podczas największych branżowych targów na Starym Kontynencie.
Jednym z najczęściej komentowanych i oglądanych produktów był bardzo popularny w Polsce detektor czadu Ei208W. To małe urządzenie to nasz totalny hit i absolutny bestseller, który podbija nie tylko rynek polski, ale też wszystkie rynki unijne. Naszą jesienną prezentację czujników czadu zaczniemy zatem właśnie od tego produktu.

Detektor czadu Ei208W

Model Ei208W przeznaczony jest do użytku w domach, przyczepach i samochodach kempingowych oraz łodziach. Czyli tak naprawdę w każdym miejscu, w którym musicie chronić się przed cichym zabójcą jakim jest czad. Co ważne detektor czadu Ei208W jest urządzeniem z wieloma bardzo rozbudowanymi funkcjami. Posiada nie tylko zintegrowany system zasilania, ale także dwa rodzaje powiadomień: optyczne oraz dźwiękowe. O samym zagrożeniu informować nas będzie wysokiej jakości sensor elektrochemiczny, który zapewnia długotrwałą i stabilną pracę. Sensor taki charakteryzuje się nie tylko niezawodnością, ale również bardzo długą żywotnością, która wynosi aż dekadę! Dziesięć lat pracy dla waszego bezpieczeństwa to jednak tylko jeden z wielu atutów detektora tlenku węgla Ei208W. Standardowa diodowa sygnalizacja to już coś do czego przyzwyczaili się już wszyscy użytkownicy detektorów tlenku węgla. Ten model posiada również bardzo przydatną opcję podłączenia bezprzewodowego modułu RF a także niezwykle istotny i wygodny przycisk TEST. Przycisk taki pozwala sprawdzić poprawność działania czujnika w każdej chwili. Jeśli mówimy o poprawności i kontroli to poza wspominaną funkcją „TEST” czujnik Ei208W  wyposażony jest sygnalizację końca żywotności czujnika, która pozwala zareagować w odpowiednim momencie i nie pozwoli nam zapomnieć o tym by nasze czujniki stale utrzymywać w stanie gotowości. Tym bardziej, ze czujniki to takie urządzenia, które raz zainstalowane na stałe wtapiają się w naszą domową przestrzeń tak, że najzwyczajniej w świecie możemy o nich zapomnieć!

Opinie na temat detektora czadu Ei208W

Model ten posiada Opinię Techniczna Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowego Instytutu Badawczego, z którą możecie zapoznać się na naszej stronie www wybierając odpowiednią podstronę z produktem. To wyprodukowane w Irlandii urządzenie posiada pięć lat gwarancji oraz zgodność z normami: BS EN 50291-1:2010 oraz BS EN 50291-2:2010 potwierdzoną przez jednostkę certyfikującą BSI – KM86596. Wymiary tego modelu to 120 x 105 x 45 mm a temperatura pracy -10°C ~ +40°C.

Detektor czadu Ei208W to jedno z najpopularniejszych urządzeń w naszej ofercie. Wydaje nam się zatem, że nie musimy go więcej chwalić i rekomendować. Pozostaje nam tylko zaprosić was do naszych punktów dystrybucji, których pełną listę znajdziecie oczywiście na naszej stronie internetowej. Pamiętajcie tak mała inwestycja może uchronić was oraz waszych najbliższych przed bardzo wielką tragedią, która co roku dotyka kilka tysięcy polskich rodzin. Tylko w sezonie grzewczym 2015 odnotowano 2229 zatruć czadem! Zacznij walkę z tlenkiem węgla już dziś!