EI Electronics na targach Security Essen 2016

Essen już od czterdziestu lat jest gospodarzem jednych z największych targów poświęconych bezpieczeństwu jakie odbywają się na kontynencie europejskim. Spotkanie branży w zachodnich Niemczech to okazja do prezentacji nowości, dyskusji na temat polepszenia wspólnego bezpieczeństwa i zwiększenia jego świadomości wśród społeczeństwa. To już 22 edycja tej słynnej na całym świecie i odbywającej się do dwa lata imprezy. My możemy się pochwalić, że wśród prawie tysiąca wystawców z całego świata w tym roku zaprezentowane zostaną również produkty firmy EI Electronics!

Temat bezpieczeństwa pożarowego na targach Security Essen 2016

Tegoroczne targi bezpieczeństwa w Essen odbędą się w dniach 27-30 września. Przez te cztery dni odwiedzający targi goście i dziennikarze będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z nowościami, które na tę okazję przygotowali wszyscy producenci, ale też uczestniczyć w serii sympozjów, wykładów i spotkań. Od CCTV, przez zamki i drzwi antywłamaniowe, lotniskowe systemy bezpieczeństwa po gaśnice i czujniki dymu oraz czadu.

Jednym z głównych tematów, któremu organizatorzy chcą poświęcić sporo miejsca podczas tegorocznej edycji targów jest bezpieczeństwo pożarowe. Otaczający nas świat zmienia się w najszybszym w historii tempie. Nowe media i wszechobecny Internet sprawiają, że wydaje nam się, że te zmiany te są jeszcze szybsze. Tymczasem człowiek tak jak przed tysiącami lat wciąż najbardziej boi się ognia i zagrożeń, które on ze sobą niesie. Na szczęście technologie, które oferuje nam współczesność sprawiły, że po raz pierwszy jesteśmy w stanie zabezpieczyć się maksymalnie przed czyhającymi nad nami zagrożeniami. Od wczesnego ostrzegania dzięki czujnikom dymu (w tym specjalizuje się EI Electronics), przez walkę z ogniem na wczesnym etapie za pomocą gaśnic czy domowych systemów przeciwpożarowych (wiele z nich coraz bardziej się automatyzuje) po zabezpieczenie mienia dzięki specjalnym kurtynom czy drzwiom przeciwpożarowym.
Wiele z tych sprzętów zobaczyć będziecie mogli na żywo w halach 1-2 Messe Essen. Część z nich zaprezentowanych zostanie oczywiście na stoisku EI Electronics.

Stoisko EI Electronics na targach Security Essen 2016

Stoisko prezentujące produkty i dorobek naszej firmy zlokalizowane będzie w hali targowej 1.0 pod numerem 1C02. Nasi pracownicy zgromadzą tam najbardziej hitowe produkty, którymi po prostu należy pochwalić się podczas tak prestiżowego wydarzenia jakimi są targi Security Essen 2016. Na stoisku 1C02, które przez te cztery dni będzie bazą  marki EI Electronics zaprezentowane zostaną:

  • czujniki przeciwpożarowe
  • czujniki dymu
  • czujniki czadu
  • czujniki z funkcją Radio Link

Spotkanie podczas targów to doskonała okazja do zobaczenia naszego sprzętu na żywo oraz zadawania pytań prawdziwym ekspertom od bezpieczeństwa pożarowego. Nasi zagraniczni koledzy wyjaśnią wam: czym jest czujnik dymu, do czego służy i jak działa czujnik czadu, czy czym jest czujnik z funkcją Radio Link. Pomogą wam też przetestować produkty, które miejmy nadzieję jak najszybciej pojawią się w waszych domach!

Produkty EI Electronics w Polsce

Tym bardziej, ze produkty marki EI Electronics dostępne są już w Polsce! A najlepszym dowodem na to będzie ten blog oraz pojawiające się na nim treści. Liczymy na to, że z czasem to miejsce stanie się swoistą encyklopedią na temat bezpieczeństwa pożarowego i ochrony mienia przed zagrożeniami pożarowymi, a także na temat zabezpieczania waszej rodziny przed cichym zabójcą jakim jest tlenek węgla. W kolejnych wpisach opowiadać wam będziemy między innymi o tym:

  • jak chronić się przed tlenkiem węgla?
  • jak unikać pożarów?
  • jak działają produkty firmy EI Electronics?
  • jak działają czujniki dymu?
  • jak działają czujniki czadu?

​Tematów jest bardzo wiele, ale zanim poruszymy je wszystkie każdego kto pod koniec września będzie akurat w okolicach Essen serdecznie zapraszamy do wstąpienia na tegoroczną edycję targów Security Essen 2016. To najlepsza okazja by na żywo przekonać się jak ważnym graczem na europejskiej arenie specjalistów od bezpieczeństwa przeciwpożarowego jest marka EI Electronics!