Jakie czujniki czadu zainstalować w mieszkaniu w bloku?

Niejednokrotnie wydaje się nam, że zachowujemy wszelkie środki ostrożności, dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych. Oczekujemy, że skoro my trzymamy się podstawowych zasad bezpieczeństwa, tak samo postępują inni mieszkańcy. Często, zwłaszcza w blokach osiedlowych zdarzają się jednak wypadki spowodowane niewłaściwym użytkowaniem urządzeń grzewczych przez nieodpowiedzialnych lokatorów, którzy nie przywiązują wagi do bezpieczeństwa ogółu. Jak się chronić w takich sytuacjach?

Postaw na sprawdzony czujnik czadu

Z pomocą przychodzą czujniki czadu Ei Electronics. Te niewielkie urządzenia montowane w mieszkaniu wykryją nawet znikomą ilość trujących substancji. Zainstalowane raz działają nieprzerwanie 10 lat, ostrzegając przed niebezpiecznym dla zdrowia czadem. Wszystko za sprawą najwyższej jakości sensorów elektrochemicznych, w jakie wyposażone są modele Ei207D czy Ei208DW. Możesz zabezpieczyć swój dom w atestowane urządzenie o unijnych standardach, które dzięki zastosowanej technologii doskonale sprawdzi się nie tylko w służbie bezpieczeństwa dla większej rodziny, ale też dla osób starszych i dzieci. Dlaczego? Modele produkowane w całości w Irlandii posiadają sygnalizację optyczną bądź dźwiękową, dlatego nawet osoby niedowidzące będą w porę alarmowane o obecności tlenku węgla w powietrzu. Jest to komfortowe rozwiązanie szczególnie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, czyli wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo większej grupy osób.

Wybierz sprawdzone rozwiązania

Dobierając urządzenie takie jak czujnik czadu, nie warto kierować się wyłącznie intuicją. Liczą się opinie świadczące o skuteczności i potwierdzające wysoką wykrywalność substancji zagrażających życiu. Opinia techniczna CNBOP oraz zgodność z normami BS EN to gwarancja jakości modeli Ei207D i Ei208DW. Inwestując w ochronę życia, trzeba wziąć pod uwagę każdą ewentualność. A co jeśli nastąpi awaria w dostawie prądu? Wszystkie modele Ei Electronics zasilane są bateryjnie, dzięki temu będą informować o zagrożeniach w każdej sytuacji. Obecnie ponad 70% osób ginących w pożarach nie pada ofiarą ognia, lecz uwalniającego się czadu. Pamiętaj, bezpieczeństwo twojej rodziny i sąsiadów zależy od właściwych wyborów, które warto podjąć, zanim wydarzy się tragedia!