Wiosenne porządki – bezpiecznie z Ei Electronics

W końcu nadeszła upragniona i długo wyczekiwana przez wszystkich wiosna. W polskich domach to już tradycyjny okres porządków oraz czas, w którym załatwiamy, odkładane przez całą zimę, sprawy związane z naszymi domami i mieszkaniami. Zachęcamy was, żeby wiosna 2018 była okresem, w którym nie tylko posprzątacie wszystkie zakamarki swojego mieszkania lub domu, ale tez doprowadzicie do porządku, tak bardzo ważne, sprawy związane z bezpieczeństwem waszym i waszych bliskich.

Wiosenne porządki – bezpieczeństwo, na co zwrócić uwagę

Istotną kwestią, od której powinniście zacząć swoje wiosenne porządki na poważnie, jest sprawdzenie i przegląd całej instalacji w domu. My oczywiście radzimy, żebyście szczególną uwagę przywiązali do sprawdzenia instalacji grzewczej oraz wszystkich źródeł ognia, czyli pieców, piecyków i kuchenek. Nie zmienia to jednak faktu, że dobry i odpowiedzialny gospodarz dla własnego dobra powinien dokonywać regularnych przeglądów instalacji wentylacyjnej, przyłączy wody oraz innych instalacji. Pamiętajcie, że przeglądy takie powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, posiadających odpowiednią wiedzę i uprawnienia. Tylko tacy fachowcy są w stanie zagwarantować wam, że instalacja grzewcza oraz inne ważne dla waszego bezpieczeństwa urządzenia funkcjonują prawidłowo i bez zakłóceń. Radzimy zatem zgasić w sobie żyłkę i pasję konserwatorską, choć na tę krótką chwilę i sprawy bezpieczeństwa oraz zdrowia najważniejszych dla nas osób powierzyć w ręce eksperta mającego odpowiednie doświadczenie.

Wiosna najlepszy czas na zakup czujnika czadu

Odkładacie zakup czujnika czadu „na jutro”? To błąd! Pamiętajcie, że czad nie czeka na dobry moment, tylko „atakuje” w najmniej nieprzewidywalnym momencie. Wycieku tlenku węgla nie jesteście w stanie przewidzieć z wyprzedzeniem, dlatego jedyną metodą zabezpieczenia rodziny przed wielką tragedią jest nie tylko regularna konserwacja instalacji grzewczej, ale także wyposażenie się w odpowiednie urządzenia. Urządzeniami takimi są oczywiście profesjonalne czujniki czadu marki Ei Electronics. Tylko one są w stanie jak najwcześniej wykryć ewentualny wyciek tlenku węgla i uchronić waszą rodzinę przed wielką tragedią. Dlatego polecamy, żeby przy okazji wiosennych przeglądów instalacji grzewczej rozważyć też zakup i instalację czujnika czadu. Urządzenie takie to jednorazowy wydatek, który będzie pracować na bezpieczeństwo waszej rodziny przez długie lata.

Wiosna najlepszy czas na zakup czujnika dymu

Będąc przy temacie przeglądów instalacji grzewczej oraz czujników czadu nie wolno zapomnieć też o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą ogień. Również on zagraża naszym rodzinom przez cały rok. Najlepszym zabezpieczeniem, jakie możemy sobie zapewnić w celu ochrony przeciwpożarowej, jest oczywiście zakup profesjonalnego czujnika dymu marki Ei Electronics. Po raz kolejny rekomendujemy wam produkt najwyższej jakości, wyprodukowany na terenie Unii Europejskiej (w naszej fabryce w irlandzkim mieście Shannon) oraz spełniający bardzo restrykcyjne normy, które na producentów tego typu sprzętu nakłada Wspólnota. Nasze urządzenia to absolutnie najlepsze czujniki, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy pomieszczeniach użytkowych. Ich jakość oraz skuteczność docenili konsumenci na dwóch bardzo wymagających rynkach – brytyjskim oraz niemieckim (tu czujniki marki Ei Electronics zdobyły najwyższe oceny wśród klientów internetowego sklepu Amazon).
Wiosenne porządki to zatem doskonała okazja do tego, żeby w końcu zrealizować od dawna odkładany „na jutro” plan i zakupić swój własny czujnik dymu! Jeśli nie macie pomysłów na to, jaki czujnik wybrać to w innych artykułach na naszym blogu znajdziecie opinie na temat czujników dymu Ei Electronics oraz najbardziej polecane czujniki zarówno dla domu, jak i mieszkania.

Nie ma na co czekać! Wiosenne porządki przed nami, warto wyposażyć się w czujnik dymu i czadu marki Ei Electronics i sprawić, że ta wiosna będzie bezpieczna dla całej rodziny.