O Firmie

Ei Electronics to odnosząca sukcesy międzynarodowa irlandzka firma o globalnej pozycji lidera w projektowaniu i produkcji produktów do wykrywania pożaru i tlenku węgla dla sektora mieszkaniowego.

Firma zatrudnia ponad 800 osób, a jej główna siedziba znajduje się w Shannon w Irlandii, na terenie 23 000 m2 kampusu, w którym znajdują się wszystkie kluczowe punkty produkcyjne, badawczo-rozwojowe i handlowe. Zagraniczne filie sprzedaży i marketingu znajdują się w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Sukces firmy trwający od 30 lat oparty jest na kulturze jakości, usług i innowacji produktowych. Badania i rozwój są siłą napędową Ei Electronics, a technologie czujników stanowią podstawę naszego rozwoju produktów. Będąc światowym liderem w branży, Ei Electronics jest teraz liderem w dziedzinie rozwijających się „Connected Home” i IOT opartych na chmurze.


Proces produkcji

Najwyższe standardy jakości leżą u podstaw wszystkich naszych procesów produkcyjnych i produktów, popartych certyfikatami stron trzecich, na kluczowych rynkach, na których działamy. W biznesie, który opiera się na ratowaniu zagrożonego życia, nic nie może być pozostawione przypadkowi. Przez lata ciężko pracowaliśmy, aby budować i pielęgnować reputację niezrównanego zapewnienia jakości produktów w naszym sektorze. Integralną część naszego procesu montażu, stanowi testowanie każdego pojedynczego alarmu i kalibrowanie go w odpowiednim środowisku, w którym ma działać – na przykład w dymie, cieple lub tlenku węgla. Każdy alarm jest testowany w wielu punktach, aby upewnić się, że spełnia najwyższe standardy jakości.